Síň slávy


Josef Chráska (28.5.1939) - Do síně slávy uveden v roce 2023

Josef Chráska působil v trutnovské kopané jako hráč již od žáčků přes dorost až po dospělé. Po ukončení hráčské kariéry se začal věnovat trénovaní mládeže, ale především funkcionářské činnosti. Dlouhé roky působil jako člen výkonného výboru, sekretář a také předseda klubu. Zasloužil se o výstavbu nové tribuny a především první umělé trávy. V roce 2012 stál u zrodu nového klubu s názvem Městský fotbalový klub, který vznikl sloučením FK Trutnov a SK Horní Staré Město. I zde nadále pracoval jako hlavní pořadatel a pomáhal s organizací turnajů mládeže


Miloš Dvořák (29.6.1961) - Do síně slávy uveden v roce 2023

Miloš Dvořák je trutnovský patriot, který s fotbalem začínal v devíti letech. Prošel dorostem Mladé Boleslavi a třetiligovým Turnovem, aby poté, až na pár odboček spojil svoji kariéru právě s Trutnovem. S ním dosáhl řady úspěchů, jakými bylo například vítězství 1:0 nad ligovou Sigmou Olomouc v poháru ČMFS, a nebo účast v ČFL v ročníku 96/97. Postupně se vydal i na trenérskou dráhu a posledních deset let pak působil jako trenér našeho A týmu s nimž úspěšně bojoval v divizi C.


Jan Jebavý (19.4.1946 - 8.5.2022) - Do síně slávy uveden v roce 2023

Fotbalovou karieru započal Honza jako žáček v Kunčicích nad Labem a následně pokračoval v mládežnických družstvech v Tatranu Hostinném. Po absolvování základní vojenské služby, kde působil také jako aktivní hráč se vrátil do rodného kraje, kde se stal dlouholetou oporou našeho klubu. Závěr svoji hráčské kariéry prožil v druholigovém Náchodě. Po ukončení kariéry hráče působil dlouhé roky jako trenér na mnoha místech našeho regionu. Největší část svého trenérského života věnoval právě našemu klubu.