Branky: 40. a 64. Vácha, 80. Samšeňák, 88. Faltus - 26. Kamitz, 73. Makovský

Stěžery: Cejnar Václav - Ježek Filip, Bíl Radek (60. Petřík Dominik), Kotal Václav, Věříš Michal, Dědeček Dominik, Želízko Jan (89. Šedina Marek), Šedivý David (60. Jánský Kryštof), Bíl Martin, Krejcar Jan, Kokhanskyi Ihor (75. Sehnal Zdeněk) | Olashyn Mykhailo

Trutnov: Hofírek Matěj - Groer Tomáš, Křížek Pavel, Makovský Petr, Hrnčíř Jan - Herout Jan (68. Kalhous Matěj), Kamitz Michal, Jirousek Matěj, Kučera Pavel (82. Hrnčíř Dominik) - Doubic Patrik, Landa Štěpán

Rozhodčí: Kiezler Vlastislav - Vlachynský Kamil, Fryš Milan

ŽK: 1:2 (61. Vácha - 74. Hrnčíř J., 79. Jirousek)
ČK: 0:0

Diváků: 120

Martin Tuček, sekretář TJ Sokol Stěžery:
Povedlo se nám potvrdit zisk 3 bodů z minulého kola. Více než hodinu zápasu se hrál vyrovnaný zápas. Konec zápasu byl zcela v naší režii. Výhrou v utkání tým zakončil oslavu trenérových padesátin. V neděli 2.řijna nás čeká od 10:15 televizní zápas roku proti Kunčicím. Přijďte se podívat.

Michal Vlček, vedoucí mužstva MFK Trutnov B:
Celý poločas jsme hru bez větších potíží kontrolovali. Dobře jsme napadali a byli silnější na míči. Bohužel protiútok po standardce ke konci půle byl rychlostně nad naše síly. Prvních dvacet minut po změně stran jsme tahali za kratší konec, všude jsme byli pozdě, na všechno jsme čekali a kupili jsme individuální chyby. Pak jsme srovnali, začali chvilku hrát, ale způsoby jakými dostáváme góly jsou z žákovské kategorie. Nehledě na to, že v 60. minutě nikdo nemůže.