Sestava:Rydval,Pilař,Straka,Vít,Nguen,Ferenc,Klimus,Turner,Škacha,Šopinec,Procházka,Herák,Valent,Bradáček

Branky:4x Škacha

Rozhodčí:Herák

Diváků:40

Dnešní zápas začal jako vždy,než jsme se probudily tak jsme prohrávali čtyři nula.V druhé třetině jsme začali hrát a snížili čtyřmi brankami Škachy na 6:4.Do třetí třetiny jsme zase vstoupili vlažně a hosté toho využili a vyhráli zaslouženě.Nepochopím proč začátky zaspíme jestli jsme duchem někde jinde než na hřišti.Pak se hra vyrovná a jsme schopni snížit ale potom začne to samé,asi uspokojení ale fotbal se hraje až do konce!!!

Co si vzít jako ponaučení,pokud zaspíme začátek tak se to pak těžko dohání,pojďme se soustředit jenom na fotbal a nemyslet a nekecat o blbostech ale bavit se o fotbalu co uděláme lépe atd.