Branky : 26. Vaněk , 30. Rejl , 78. Voldán , 84. Bolger , 90 , Rydval

RMSK: Martin Saidl, David Průcha, Denis Schmidt, Denis Kožíšek, Martin Glos ( 62. Vojtěch Mokošín),

Sebestián Bekera, Štěpán Blažek ( 46. Oliver Bolger), Michal Voldán, Tomáš Vaněk, Pavel Mejstřík ( 70.Jakub Vaněk), František Rejl ( 62. Adam Nydrle),

TRUTNOV : Tadeáš Hampl, Jan Hrnčíř, Martin Sapár, Jaroslav Balcar, Matěj Kalhous ( 78. Vojtěch Frič),

Vojtěch Valašek, Jan Herout (56. Dominik Rydval), Daniel Páv, Štěpán Landa, Matyáš Kruliš, Lukáš Rohrbache  ( 56. Matěj Gabrle),

Rozhodči : Otakar Pešava, Jiří Janoušek, Blažena Kánská

ŽK: 0:1

ČK: 0:0

Diváků 110

Karel Průcha, asistent trenéra (domácí):

Souhlasím s vedoucím hostí. Zápas 2 rozdílných poločasů. V prvním jsme aktivní hrou nutili soupeře k chybám a 2:0 byl milostivý poločas. Po přestávce soupeř přidal a byl lepší. Ovšem z brejků jsme trestali my. Pokorně ke kvalitám soupeře vítězství bereme.

Michal Vlček, vedoucí mužstva (hosté):

V první půli se nám nedařilo prakticky nic a aktivně hrající soupeř dokázal dvakrát potrestat naši nedůslednost. S rozehrávkou jsme se vinou našich špatných přihrávek dostávali maximálně na půlku a branku domácích tak prakticky neohrozili. Po změně stran se náš výkon zvedl, kombinace začala fungovat, byli jsme aktivnější a dostávali jsme se do šancí. Bohužel jsme je ale nedokázali proměnit, zatímco soupeř produktivní byl. Nám se pak v závěrečné minutě podařila jen kosmetická úprava skóre.