ZÁSLUHOU DRUHÉ PŮLE JSME PRODLOUŽILI VÍTĚZNOU SÉRII!

MFK Trutnov U19-SK Vysoké Mýto U19 5:1(1:1)

87'Borovski(Kruliš)
SK Vysoké M:18'Kabrhel

Sestava MFK:Hampl-Vošanovič(46'Bekr),Duch,Strasser,Rodr,-Šturm(84'Novák),Houdek,Borovski,Rohrbacher(54'Kruliš),-Sapár,Páv(82'Procházka)

Dále připraveni:Okrouhlický,Gabrle,Frič.

Utkání Očima trenéra:Měli jsme nějaký plán do začátku utkání který nám ale vůbec nevyšel a naopak jsme inkasovali!Vůbec jsme nebyli na míči!Lacině jsme stráceli míče už v přechodové fázi.První poločas nám herně vůbec nevyšel a múžem být rádi že výsledek byl pro nás ještě přijatelný!!Jako rozhodujíci moment v tomto utkání beru Tádovu chycenou penaltu za stavu 0:1 a Vstřelení vyrovnávací branky těsně před přestávkou! Dalším dúležitým momentem bylo střídání které nám určitě pomohlo k daleko lepšímu výkonu v druhé púli!!Lépe jsme se pohybovali,zpřesnili přihrávky,tím i celé kombinace!Najednou jsme soupeře přehrávali a po hezkých kombinacích jsme se dostávali do šancí.Zaslouženě jsme šli do vedení,z hráčů spadla nervozita a více a více si hru užívali!Nakonec především zásluhou druhé půle jsme si vítězství Zasloužili!Hráči opět ukázali charakter týmu!!Musím poděkovat i fanouškům kteří nás přišli podpořit a určitě nám pomohli k vítězství!Teď už opět příprava na další opě důležité utkání v sobotu ve Vlašimi!!Všem moc děkuji za celý tým.Trenér:Trunda