FKM Vysočina Jihlava - MFK Trutnov -  10:0 (16:0)

Sestava MFK: Dvořáková – Kuželová, Holásková, Zákravská, Lieserová - Svobodová, Jirmanová  (C), Pišná, Zahálková - Ryšavá, Petráková

(Jindřišková, Sokolová, Sauermannová, Hrbasová, Matušová)

Na hřiště lídra tabulky jsme jeli s vizí hrát s maximálním nasazením, zapracovat na součinnosti a komunikaci mezi hráčkami.

Domácí na nic nečekali a již v 10. minutě vedli 3:0. Nebylo to jen o úrovni schopností našich hráček, ale projevil se právě deficit v součinnosti, pochopení a komunikaci. Všude jsme byli o krok pozadu, a tak se poločasové skóre zastavilo na 10:0.

Do druhé půle jsme vstoupily s dobře organizovanou obranou a soupeře nenechali hned skórovat. Zafungovala součinnost obranné čtyřky Zahálková, Lieserová, Petráková, Matušová a soupeře jsme vystavovali ofsajdům, proto výsledek ve druhé půli byl 6:0.

Střed hřiště je prostě zakletý. Pokud získáme míč, chybí nám nabídka a správný cit a přesnost pro přihrávky.

Za jednotlivce musíme poukázat na dobrý výkon Kuželové, která se nebála hrát, a i přes dva tvrdší zákroky se vždy vrátila do hry.

Petráková, Svobodová, Hrbasová dokázaly správně načasovat náběhy do volného prostoru za obranu, i když bez gólu.

Nyní vyhlížíme poslední zápas sezóny, kdy přivítáme doma v HSM tým FC Mělník.