Žáci U15

Z hradecké Třebše s remízou, vítězství nás stálo zahazování šancí

Napsal Tomáš Cerman 15.11.2023

Třebeš - Trutnov U15 1:1 (0:1)

Naše branka: Petrů. Rozhodčí Kudláček, bez karet, diváků cca 50, sestava MFK: Dorotík - Zákravský, Zachara (41. Volhejn - 78. Balog), Fiebinger, Chmelík - Nguyen (41. Onodi), Poláček, Petrů, Chráska - Okrouhlický, Krtil.

Hodnocení realizačního týmu: První poločas se odehrál pouze na půlce domácího celku, jen díky naší zakončovací neschopnosti jsme vedli pouze o gól. Druhá půle už tak kvalitní z naší strany nebyla, ale i tak to bylo jen o našich klucích. Bohužel, střelecká nemohoucnost trvala nadále a tak nás Třebeš zákonitě potrestala vyrovnáním na 1:1. Zklamání je veliké, ale někdy to je prostě den blbec. Náladu jsme si poté vylepšili návštěvou na ligovém zápase Votroků proti Liberci. Podzim následně ukončíme sváteční dohrávkou v Náchodě.