Žáci U15

Z Hájí s výhrou, fotbalu však bylo k vidění málo

Napsal Tomáš Cerman 17.10.2023

Háje Jižní Město - Trutnov U15 0:2 (0:1)

Naše branky: Chráska a Petrů. Rozhodčí Hájek, ŽK 0:2, diváků cca 30. Sestava MFK: Dorotík - Fiebinger, Chmelík, Krtil, Zachara - Macháček (41. Onodi), Poláček (75. Kárník), Novák (75. Škacha), Nguyen (61. Volhejn) - Chráska (69. Okrouhlický), Petrů.

Hodnocení realizačního týmu: Další zápas odehraný na velmi nekvalitním terénu. Nám trvalo asi hodinu, než jsme všemu přivykli a tak nemůžeme výkon v utkání hodnotit nijak zázračně. V prvním poločase jsme byli jednoznačně horším týmem a se štěstím přežili 2-3 velké šance domácího celku, ve druhém se hra srovnala a cca po pětapadesáté minutě jsme byli o fous lepší my. Kluky chválíme pouze za hru v poslední třetině střetnutí, z hráčů vyzdvihneme výkon Dominika Zachary a v podstatě i přístup všech střídajících kluků.