Dorost U19

Z Benešova nevezeme ani bod

Napsal Petr Syrovátka 03.09.2024

4. kolo 3.dorostenecké ligy jsme zajížděli odehrát do středočeského Benešova.

Domácí nás v prvním poločase efektivně potrestali během prvních 25 minut ze všech našich individuálních chyb na naší polovině hřiště a vedli v poločase 4:0. My jsme si také vytvořili 3 gólové příležitosti, ale Široký ani Polák branku nevstřelili.

V druhém poločase jsme byli aktivnější než soupeř, ale podařilo se nám skórovat jen jednou a to se v 61. minutě prosadil Široký. Na zdramatizování utkání po 1.poločase jsme nebyli dostatečně přesní v kombinaci a efektivnější v zakončení.

Zápas dvou rozdílných poločasů, ve kterém ale zaslouženě domácí zvítězili, jelikož byli daleko efektivnější v trestání našich chyb v obraně.

01.09.2024 10:00 - Benešov - tráva

FK Benešov - MFK TRUTNOV  4:1 (4:0)

branky: 11´ Tesařík, 20´ Bust, 21´ a 25´ Pejša - 61´ Široký

sestava MFK Trutnov: Okrouhlický - Zajíc, Šulitka (65´ Svoboda), Kužel, Šourek (46´ Hnízdil) - Rada, Olah (46´ Chmelík), Dvořák (59´ Švanda) - Široký, Švestka (46´ Brhel), Polák