Žáci U13

Výhra nad Slavií HK

Napsal Pavel Matějka 19.10.2023

Na domácím hřišti jsme přivítali dalšího soupeře z královéhradeckého kraje, a to Slavii HK.

Výsledek: MFK Trutnov 13:3 Slavia HK

Branky: Kozak 4x, Minařík 4x, Maličký 2x, Brádler 2x, Matěáska

Sestava: Kopecký, Kozak, Matěáska, Brádler, Minařík, Maličký, Zahrádecký, Šopinec, Nulens, Chmelík, Štiller

Hodnocení utkání:

Se soupeřem jsme již sehráli během dvou let několikáté utkání. Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého, i když soupeř se nachází na druhém konci tabulky. Začátek zápasu byl z naší strany opatrný. Naštěstí jsme se uklidnili dvěma góly z kopačky Maxima Kozaka. První třetinu jsme zvládli vyhrát v poměru 3:1. Nutno podotknout, že se hrál převážně vyrovnaný fotbal. Do druhé třetiny jsme vlétli jako uragán, kdy jsme za první 3 minuty vstřelili tři branky a zvýšili jsme na 6:1. V té době jsme rozhodli zápas. Soupeř byl po těchto brankách dole a my jsme jej presinkem nutili k dalším chybám. Tuto třetinu jsme vyhráli v poměru 7:2. V třetí třetině naše tempo upadlo, bylo to tím, že si hráči vyzkoušeli i jiné posty, než na kterých hrají pravidelně. I přesto jsme tuto třetinu vyhráli 3:0. Chtěl bych pochválit celý tým. Zvládli jsme velmi dobře celé utkání s dobrým soupeřem. Chtěl bych pochválit naší obranu v čele s Jakubem Matěáskou, který na postu stopera odehrál většinu zápasu a velmi dobře.

Příští týden zajíždíme do Orlicka, kde nás znovu nebude čekat nic lehkého.