Mfk Trutnov U19  -  FC HÁJE JM  4:2 (1:2)

60 Matyáš Kruliš( Adam Doležal)

91 Štěpán Duch ( Pavel Strasser)

Sestava : Petrů – Gabrle, Houdek, Duch,  Fešar, Sturm , Bekr ( 78 Rodr), Rada ( 46 Doležal), Kruliš ( 84Budai),   Sobol, Páv ( 88 Strasser)

Dále přípraveni : Taláb , Okrouhlický

Utkání očima trenéra: Těžce se hodnotí utkání, když víte, že v životě jsou daleko důležitější věci, než jestli vyhrajete nebo prohrajete! O čemž jsme se bohužel teď přesvědčili! Před utkáním jsme se dozvěděli nečekanou a velmi smutnou zprávu! Že nás navždy opustil skvělý člověk, sportovec, kamarád, náš nejvěrnější fanoušek a hlavně tátínek našeho výborného fatbalisty.Tato smutná zpráva nam všem doslova vyrazila dech a bylo nesmírně těžké pro všechny se v tu chvíli soustředit na samotné utkání!! V kabině panoval obrovský smutek! Řekli jsme si, že to utkání se pokusíme zvládnou a věnovat vítězství Rosťovi a celé jeho rodině! I když to bylo strašně těžké, když jsme v poločase prohrávali 1:2, tak tým po změně stran ukázal obrovský charakter a dokázali jsme utkání otočit a nakonec vyhrát 4:2!! Po konci utkání jsme se v kolečku všichni objali a minutou ticha poslali vzkaz tam nahoru "ODPOČÍVEJ V POKOJI ROSŤO", celé rodině upřímnou soustrast. Za celý tým trenér Truneček Roman.