Sobota 17.09.2022 od 16:30; Třebechovice pod Orebem

Branky: 45.+1 Balcar (vlastní), 65. Dědeček - 41. Valášek

Třebechovice: Cejnar Václav - Ježek Filip, Bíl Radek (60. Petřík Dominik), Kotal Václav, Věříš Michal, Dědeček Dominik, Želízko Jan (89. Šedina Marek), Šedivý David (60. Jánský Kryštof), Bíl Martin, Krejcar Jan, Kokhanskyi Ihor (75. Sehnal Zdeněk) | Olashyn Mykhailo

Trutnov: Hofírek Matěj - Herout Jan (65. Dvořák Václav) , Křížek Pavel, Makovský Petr, Groer Tomáš - Balcar Jaroslav, Sobol Daniil, Jirousek Matěj, Valášek Vojtěch (65. Štěpánek Marcel) - Doubic Patrik, Landa Štěpán

Rozhodčí: Kánská Blažena - Prušinovský Štěpán, Novotný David

ŽK: 4:3 (16. Věříš, 30. Kokhanskyi, 45. Šedivý, 61. Dědeček - 32. Landa, 52. a 86. Balcar)
ČK: 0:1 (86. Balcar)

Diváků: 60

Karel Bíl, vedoucí mužstva SK Třebechovice pod Orebem:
Vyrovnané utkání, šance na obou stranách, hosté se ujali vedení ve 41', ve 45+1' ovšem vyrovnal Martin Bíl, jehož střelu ještě tečoval hostující obránce. Půle 1:1. Ve druhé půli rozhodl zápas Dominik Dědeček únikem po brankové čáře a střelou z ostrého úhlu. 2:1.

Michal Vlček, vedoucí mužstva MFK Trutnov B:
Na hřišti Třebechovic jsme se opět příliš nepředvedli. V první půli se hrál vzhledem k terénu a počasí fotbal jen velmi těžko, přesto jsme si dokázali vytvořit několik šancí, avšak v síti skončila jen jedna. V nastavení jsme si navíc při odkopu sami nešťastně vstřelili vlastní gól. Začátek druhé půle nám utekl, tak jsme se zbrkle uchýlili k odkopávání a na 20 minut vyklidili soupeři střed pole, čehož dokázal využít. Poslední dvacetiminutovka už sice opět patřila nám, ale k vyrovnání to nevedlo.