FK Orlicko - MFK Trutnov

12. kolo Divize C mladších žáků U12
Neděle 22.10.2023 od 10:00, Dolní Libchavy

Výsledek: 2:10 (0:2 - 1:3 - 1:5)

Branky: 35. Černý, 73. Kašpar (PK) - 01. Sagasser, 05. vlastní, 46., 56. a 77. Kamitz, 52. a 75. Holubec, 68. Zemánek, 84. Chmelík, 88. Hledík

Orlicko: Josef Borovička - Tomáš Martinec, Tomáš Musil, Daniel Procházka, Matěj Štěch, Kristián Píša, Marek Peřina, David Kašpar, Adam Černý, Michal Pácl, Matias Kolář, Michal Peřina, Radek Študák

Trutnov: Matěj Šustr - Marek Bischof, Daniel Macháček, Milan Sagasser, Vojtěch Kamitz, Matyáš Drozda, Matěj Hledík, Jan Holubec, Sebastian Vilegosz, Petr Chmelík, Tadeáš Zemánek, Patrik Valenta, Daniel Pavliš, Jan Duch

Rozhodčí: František Valášek

ŽK: 0 : 0
ČK: 0 : 0

Diváků: 31

Michal Kamitz, trenér MFK Trutnov:
Dnešní utkání jsme odehráli v klasických podzimních podmínkách, za vytrvalého deště, silného větru a na podmáčeném terénu. Proti kvalitnímu soupeři ze širší špičky tabulky, který doma ještě body neztratil, jsme sehráli dobré utkání. Hned v první minutě jsme se ujali vedení a po pár minutách jsme s pomocí domácích přidali další a tím se uklidnili. Hráli jsme dobře kombinačně, dobře jsme dostupovali. Hra byla vyrovnaná a soupeř si své šance taky vypracoval, ale naše obrana v čele s brankářem odolala. Ve druhé části jsme začali chybou a soupeř svoji šanci využil, další příležitosti však proměnit nedokázal. Pro nás velice důležitá branka na 3:1 nás opět dostala do sedla a do konce druhé části jsme ještě dvě branky přidali. Ve třetí části jsme měli hru pod kontrolou a dobrým a koncentrovaným výkonem jsme si šli pro vítězství. Dnes kluci podali celkově velice dobrý výkon a po zásluze se dostali na druhou příčku tabulky, kterou bychom rádi udrželi co možná nejdéle.