Žáci U12

U12 - Zápas na malé umělce ve Svitavách jsme zvádli.

Napsal Pavel Matějka 07.04.2023

V sobotu dopoledne jsme odehráli další mistrovské utkání, tentokrát ve Svitavách. Ač jsme do zápasu šli v roli favorita, poslední výsledek Svitav, kdy doma porazili našeho konkurenta v boji o první místo Náchod, nás měl dostatečně varovat. Nicméně naši hráči si z toho moc nevzali a proto jsme již v 10. minutě rychle prohrávali 2:0.  K zamyšlení hlavně stojí obdržená branka v 7. vteřině zápasu, ihned po rozehrávce domácích. Od té 10. minuty jsme se ale konečně probrali, "oťukali" si menší umělku a začali makat. Ještě do konce první třetiny jsme otočili skóre a vedli tak po 30. minutách 3:2. Hned ze startu druhé třicetiminutovky jsme na domácí vlétli, během pěti minut nastříleli 3 branky a ve zbytku zápasu už jen pomalu navyšovali skóre a hráli takový až na můj vkus moc bezstarostný fotbal. Škoda, že nevydržíme v plné koncentraci celý zápas a máme v něm hluchá místa, kdy jsme schopni soupeře pustit po zbytečných chybách do šancí. V příštím derby zápase s Náchodem o první místo budeme muset podat daleko lepší výkon.