Branky: 22. Pospíšil, 58. a 59. Černý - 8. a 86. Doubic

Trutnov: Matěj Hofírek - Ondřej Metlický, Pavel Křížek, Petr Makovský, Pavel Kučera - Vojtěch Valášek (71. Jan Herout), Jan Hrnčíř, Tomáš Groer, Lukáš Rohrbacher - Patrik Doubic, Dominik Hrnčíř (71. Martin Sapár)

Rozhodčí: Jakub Ježek - Pavel Vítek, Štěpán Prušinovský
Delegát KFS: Antonín Vancl

ŽK: 2:4 (65. Dostál, 75. Pospíšil - 58. Makovský, 69. Hofírek, 76. Rohrbacher, 90. Křížek)
ČK: 0:0

Diváků: 100

Tomáš Rejl, sekretář SK Roudnice:
Vyrovnaný zápas, ve kterém o vítězství domácích rozhodl J. Černý 2. brankami během 1. minuty. Stejný hráč ještě neproměnil penaltu. Hosté již pouze v závěru zkorigovali stav a domácí závěrečný tlak ustáli.

Michal Vlček, vedoucí mužstva MFK Trutnov B:
Vyrovnané utkání odehrané v dobrém tempu se divákům muselo líbit. Brzy jsme se ujali vedení, ale po čtvrthodině hry přišel úsek, kdy nás Roudnice na několik minut zatlačila, což dokázala šťastnou brankou přetavit ve vyrovnání. Úvod druhé půle opět patřil domácím, ale dva slepené góly padly paradoxně, až když se hra vyrovnala. Šancí na srovnání bylo několik, přežili jsme penaltu, dokázali jsme domácí dostat pod tlak, avšak kýžené srovnání se nedostavilo, zvládli jsme jen kosmetickou úpravu skóre.