Dne 10.9.2022 jsme sehráli zápas proti Svitavám.

Branky: 4x Matěáska, 3x Chmelík, Brádler, Geisler

Sestava:

Kopecký, Tryzna, Herman, Zahradecký, Geisler, Chmelík, Piskor, Kohler, Herák, Matěáska, Brádler, Nulens

Hodnocení:

Celý týden jsme hráče připravovali na to, že nás čeká o víkendu ve Svitavách těžké utkání, i když se jedná o soupeře, který nezískal zatím žádný bod. I přesto si myslím, že hráči soupeře podcenili a mysleli si, že vyhrajeme bez práce. První třetina byla z naší strany velmi špatná. Kdybychom prohrávali 4:1, tak se nemůže nikdo divit. Soupeř byl aktivnější, nám chyběl pohyb, chuť, každý spoléhal na druhého. Jako kdybychom byli ještě v autobusu. V třetině přišlo na lavičce malé zemětřesení, které nám nejspíše pomohlo a i když náš výkon ve druhé třetiny měl daleko do ideálu, tak jsme zápas dokázali otočit a bylo to 3:4 pro nás. Přijde mi, že jsme se postupně dostávali do tempa. Poslední třetina byla z naší strany nejlepší, soupeř nevystřelil na naši branku a my naopak dali 5 branek. Za zlepšený výkon může, zlepšená obrana a lepší pohyb po hřišti.

Závěrem bych chtěl uvést, že první polovinu zápasu jsme dá se říct prospali, což se nám v dalších zápasech nemůže stát. Náš výkon po celý zápas nebyl dobrý a máme neustále na čem pracovat. Musíme zlepšit pohyb po hřišti, obranou fázi a také volit lepší zakončení např. umístěnou střelu k tyči.

Pozitivem je to, že jsme dokázali zápas vyhrát, i když se nám nedařilo. Tým ukázal velkou vnitřní sílu a vůli zvítězit.

Velmi dobrý výkon předvedl střídající hráč Kohler.

Příští týden hrajeme proti Náchodu, který naopak ještě v lize neztratil ani bod.