K dalšímu utkání jsme vyjeli do Kolína, kde nás čekal 6. tým tabulky.

Výsledek: Kolín 9:3 MFK Trutnov

Branky: Chmelík 2x, Nulens

Sestava: Kopecký, Rydval, Maličký, Štiller, Brádler, Matěáska, Herman, Zahrádecký, MInařík, Geisler, Nulens

Hodnocení utkání:

Utkání se hodnotí velmi těžko. Dnes se nám prostě nedařilo... V 1. minutě jsme zahodili jasnou tutovku, kdybychom vedli, třeba by se zápas vyvíjel jinak. V 7. minutě jsme prohrávali 3:0 po totálním kolapsu všech hráčů. Tím jsme se dostali hned v začátku utkání pod velký tlak. Dokázali jsme snížit na 3:1, ale soupeř po chvilce znovu zvýšil vedení, čímž nám nedovolil využít naši euforie ze vstřeleného gólu. První třetina jednoznačně patřila soupeři. Druhou třetinu nejde pospat jinak než zvyšující se zmar. Jedna šance za druhou, tyto šance byly z kategorie né 100%, ale spíše 1000%, dvakrát jsme sami vykopli míč z brankové čáry soupeře. S přibývajícím časem jsme se dostávali čím dál více do křeče. Ve druhé třetině jsem na klucích cítíl neskutečnou snahu, že chtějí zápas otočit na svoji stranu, ale dnes nám prostě nebylo přáno a kolínská branka pro nás byla zakletá. Třetí třetina podtrhla naší nemohoucnost vstřelit branku. Závěr utkání byl znaší strany již odevzdaný. Více asi není potřeba k tomuto utkání dodávat. Určitě se však nad naším výkonem musíme zamyslet.

Příští týden hrajeme poslední utkání podzimu, doma proti Třebši.