Mistrovské utkání Fortuna Divize C 14. kolo

Sobota 05. listopadu 2022  14:00 hodin  stadion Ústí nad Orlicí

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - MFK Trutnov  1:3 (0:3)

Branky : 57. T. Pinkava - 04. M. Štěpánek, 10. J. Slavík, 35. Š. Čechovič

Rozhodčí : A. Jiříček - V. Ježek, Z. Novotný

ŽK : 2:1, ČK : 0:0

Diváků : 150

Trutnov : T. Hampl - M. Macek, P. Zieris, J. Tobiáš, M. Štěpánek (84. M. Rajnoch), M. Knap, M. Trávníček (62. J. Turner), J. Zezula, Š. Čechovič, P. Brejcha, J. Slavík (90. J. Balcar)

Vladimír Marks, trenér MFK Trutnov

V utkání hraném na promáčeném a velice těžkém terénu jsme dokázali navázat na dobrý výkon z minulého kola. Domácí jsme zřejmě zaskočili velice aktivní hrou a od první minuty jsme měli otěže zápasu ve svých rukou. Nasadili jsme tu nejofenzivnější sestavu jakou jsme mohli a na hřiště poslali pouze dva obránce. Hned v úvodu jsme domácím dokázali vsítit dvě pohledné branky po akcích, kterými se chceme prezentovat - rychlá hra v křídelních prostorách s dostatečným doplněním středových hráčů. Téměř dokonalý první poločas se nám pak podařilo zakončit brankou na 0:3. Ve druhé půli se sice domácím podařilo zkorigovat po rohovém kopu na 1:3, podle mého názoru jsme však měli celý zápas až do konce pod kontrolou. Pochvalu za výkon zaslouží všichni hráči včetně náhradníků, z mužstva je opět cítit ta správná chuť po vítězství a týmový duch. Na videu bych velice rád zhlédl naše branky a také několik nepřehledných momentů, domácí však zápas na internetu opětovně neodvysílali. Věřím, že se nám příští týden podaří úspěšně zakončit podzimní sezónu před našimi fanoušky v zápase s výbornými Benátkami.