Trutnov: Tadeáš Hampl - Pavel Křížek, Michal Kamitz, Štěpán Duch, Ondřej Metlický (80. Vojtěch Fešar- Vít Bekr (61. Matěj Gabrle), Matěj Jirousek (80. Tomáš Groer) - Matyáš Kruliš, Petr Holubec, Lukáš Rohrbacher - Štěpán Landa | Dominik Hrnčíř

Železnice: Michal Puš - Jan Šťastný, Filip Burgert (71. Patri Saal), Jan Míka, Jakub Mestický, Jan Kypr (90. Adam Řezníček), Michal Miler, Adam Starý, Roman Klouza, Tomáš Odvárko, Štěpán Kracík | David Burgert, Dominik Karban

Rozhodčí: David Novotný - Kamil Vlachynský, Jindřich Hanuš
Delegát KFS: Antonín Vancl

ŽK: 3:3 (36. Rohrbacher, 77. Jirousek, 86. Groer - 68. Mestický, 70. Beránek, 71. Kypr)
ČK: 0:0

Diváků: 87

Michal Vlček, vedoucí mužstva MFK Trutnov B:
První poločas jsme hráli to, co jsme chtěli. Byli jsme aktivní dopředu a vzadu jsme hru kontrolovali. I přesto, že se defenziva Železnice otvírá těžko, vytvořili jsme si několik slibných šancí. Bohužel většina z nich neskončila ani střelou a gólově se ujala jen jedna standardka. Do druhé půle jsme vstoupili velmi vlažně, čehož se soupeř ihned chytl a už nám nedovolil se dostat zpět do zápasu. Až do konce jsme tak tahali za kratší konec a s bodem musíme být bohužel spokojeni.

Vladimír Blažej, trenér TJ Sokol Železnice:
Žertovný los nás poslal počtvrté za sebou na hřiště jedné z rezerv. Všechny v soutěži mají vysokou výkonnost a domácí prostředí ji umocňuje. Remíza z Trutnova je příjemná, nicméně 2. půle z naší strany mohla vést i k otočení skóre a plnému zisku. Po pauze jsme vsadili na ofenzívnější rozestavení a vyplatilo se, navíc domácí v této části hry na Puše vůbec nevystřelili. Takže spokojenost na jedné straně a na straně druhé trochu červíček ve fotbalové duši.