Žáci U12

S favoritem soutěže jsme vysoko prohráli

Napsal Pavel Matějka 01.09.2022

Dne 27.8.2022 jsme poprvé v sezéně vyjeli na hřiště soupeře a hned na půdu favorita soutěže do Pardubic.

FK Pardubice 18:0 MFK Trutnov U12

Sestava: Kopecký, Herman, Štiller, Tryzna, Maličký, Kohler, Piskor, Geisler, Chmelík, Minařík, Zahradecký, Brádler, Matěáska

Hodnocení utkání:

V Pardubicích jsme neměli co ztratit a tak jsme kluky nabádali k aktivní hře. Soupeř na nás vlítl a než jsme se stačili rozkoukat, tak bylo o vítězi zápasu rozhodnuto. Zbytek zápasu byl hra kočka s miší až na úvodní 10 minutovku ve druhé části hry, kdy jsem Pardubice 10 minut přehrávali, vytvořili jsme si několik jasných gólových příležitostí a dá se říct, že jsme soupeře nepustili ze své půlky. Od této 10 minutovky se musíme do dalších zápasů odpíchnout a takový výkon předvádět daleko větší část zápasu. Musíme sportovně uznat, že soupeř byl po většinu zápasu lepší než my, i přesto musíme říct, že výsledek je pro nás velmi krutý, jelikož jsme si vytvořili minimálně 10 velmi dobrých brankových příležitostí, bohužel jsme vždy selhali, 2x soupeř vykopával míč z brankové čáry, jednou jsme neproměnili penaltu. Výsledek 18:5 by vypadal mnohem přívětivěji. Tento zápas nám ukázal, že zaostáváme v rychlosti v práci s míčem, ve fotbalovosti, ale naopak velmi příjemným zjištěním bylo to, že jsme za soupeřem nezaostávali po pohybové stránce. Teď je na nás trenérech, abychom fotbalovost do kluků dostali a příští půlrok to Pardubicícm nedali takto zadarmo.

Nejlepší hráčem týmu byl jednoznačně brankář Kopecký.

Příští týden hrajeme na domácím hřišti s Chrudimí, kterou dozajista nenecháme odjet domů s body.