První zápas v kategorii U15 = první bodík

Slavoj Vyšehrad - Trutnov 1:1 (1:1)

Branka MFK: 3. Mader

Rozhodčí: Jake O´Keefe, ŽK: 2:2, díváků: cca 30.

Sestava MFK: Křivský - Gärtner, Bartoš, Kadlec, Kadrmas - Chráska (63. Hurachok), Fenik (63. Pavelec), Mader, Okrouhlický (66. Bartůněk) - Geisler (41. Michálek), Tomčiak (49. L. Petrů).

Hodnocení realizačního týmu: Výborný vstup našich kluků do utkání, první situace a hned neodpískaná penalta, nedlouho poté krásná střela Madera znamená 1:0 pro nás. Následně postupně přebrali aktivitu domácí a až po vápno nás přehrávali. My měli problém s udržením míče a dotažením brejkových situací, kterých bylo docela dost. Jedna taková nedůslednost nás stála chvilku před pauzou inkasovanou branku, to když dalekonosná pumelice domácího záložníka skončila nečekaně až v síti Kuby Křivského. O půli jsme si k výkonu něco řekli a světe div se, kluci si to vzali za své a na hřišti existoval pouze jediný mančaft - ten náš! Přidali jsme na kvalitě presinku, na rychlé kombinaci, na důrazu v soubojích a šance střídala šanci. Bohužel, všechna zakončení skončila naší neschopnosti je proměnit či na fantastických zákrocích brankáře Vyšehradu. V samém závěru zápasu jsme ale také přežili dva závary před naší brankou a tak si z Prahy vezeme jeden bod. Z naší strany je to určitě málo, minimálně za druhý poločas to mohl být kompletní bodový zisk. Zároveň však musíme pochválit i domácí celek, který po celý zápas ukazoval obrovskou kvalitu na míči a pár jejich hráčů určitě převyšovalo tuto divizní soutěž. Středeční remízy si tak ceníme a věříme, že na výkon navážeme v dalších střetnutích.