Žáci U12

Přípravný zápas se Slavií HK skončil remízou

Napsal Pavel Matějka 13.03.2022

Dne 13.03.2022 jsme na umělé trávě v Trutnově sehráli další přípravný zápas v zimní přípravě. Tentokrát do našeho aréálu dorazila FC Slavia HK.

Výsledek - 5:5 (výhra na penalty 2:1)

Sestava: Pilař, Souček (zraněn), Procházka, Klimus, Vít, Šopinec, Voňka, Licek, Trejbal, Mečíř, Turner, Herák, Straka, Nguyen

Popis:

Do utkání jsme vstoupili aktivně, vypracovali jsme si dvougólový náskok. Poté jsme úplně přestali hrát a soupeř toho využil a zápas otočil na 2:4. Zbytek utkání jsme měli navrch a dokázali jsme srovnat na konečných 5:5.

Hodnocení: V utkání bylo vidět spoustu nádherných akcí, který bychom chtěli vidět ještě častěji. Jsme schopný zahrát výborných 10 minut v každé třetině, bohužel pak zbytek třetiny se hledáme. Pokud budeme hrát výborně 20-25 minut, tak půjdeme výkonnostně i výsedkově nahoru.