Po slibném začátku jsme nakonec v Horních Ředicích prohráli …

Mistrovské utkání 4. česká fotbalová liga - skupina C  10. kolo

Neděle 13. října 2024  16:00 hodin  hřiště Horní Ředice

FK Horní Ředice - MFK Trutnov  3:1 (0:1)

Branky : 55. J. Vondrouš, 58. V. Skoumal, 84. T. Jedlička - 02. R. Kollár

Rozhodčí : M. Pánek - J. Jirák, M. Trojan

ŽK : 2:3, ČK : 0:1 (43. M. Hofírek)

Diváků : 130

Trutnov : M. Hofírek - M. Sapár (65. L. Kundrt), M. Knap, P. Václavek, M. Mařas (45. T. Okrouhlický), M. Štěpánek, Š. Čechovič, M. Trávníček, R. Kollár (78. A. Doležal), P. Brejcha (65. V. Horčička), J. Slavík

Vladimír Marks, trenér MFK Trutnov

Zápas měl být rozhodnutý v úvodních 15-ti minutách, kdy jsme si vypracovaly řadu stoprocentních šancí. Gólem však skončila pouze jedna z nich, a to nás stálo body. Po zbytek zápasu to byl na těžkém terénu a za velmi silného větru pouze boj. Domácím se podařilo zřejmě zaslouženě skóre otočit. Klíčové bylo vyloučení našeho brankáře na konci prvního poločasu. V druhé půli jsme chtěli hrát aktivně v bloku, bohužel šťastná branka domácích na 1:1 a následný gól ze standartní situace naše plány zhatily. V deseti hráčích jsme na obrat tentokrát jednoduše neměli. Nezbývá než hodit utkání za hlavy a pokusit se o reparát v domácím zápase se Slavií Hradec.