Napsal Pavel Matějka, st. 04.04.2022

V bojovném utkání jsme se nevyvarovali chyb, které soupeř potrestal.

Mistrovské utkání Divize U17 C 19.kolo

MFK Trutnov - FK Čáslav    2:3  ( 1:0)

Branky : 42. Martin Šíl, 55. Martin Mader - 49. Koryčánek, 66. Hybler, 71. Roček

Rozhodčí : Haleš- Klečka,Říha

ŽK . Gábrle - Šusta

Diváků 60

Sestava : Okrouhlický - Široký ( 46.Leier), Gábrle, Frič ( 63. Hradecký), Kábrt - Dvořák ( 46. Čibčala), Mader, Fešar ( 81. Špringer), Rada - Šíl, Brhel

Od prvních minut nás soupeř kombinačně přehrával a během utkání si udržoval herní převahu, které jsme čelili bojovností a rychlými protiútoky. V prvním poločase jsme nedali tři 100% šance.

Následný gól Martina Šíla z hranice vápna byl " televizní".

Čáslav se sama do zakončení nedostávala, ale my jsme ji několikrát slušně "namazali", takže kdyby první poločas skončil 3:3 nemohl by se nikdo divit. Ve druhém poločase jsme v přemíře snahy

vyrobili i my několik chyb, které nás stáli tři body.

Přes prohru chválím nasazení a zlepšené výkony některých hráčů ( Dvořák, Fešar, Široký). Třeba sólo Matěje Gábrle přes celé hriště před druhým gólem bylo úchvatné a ukazuje na kvality tohoto hráče.

Příští týden zajíždíme do Svitav. Doufám, že po 3 měsících vyprázdníme marodku a přivezeme tři body.