30.Kolo 1.A třída mužů

Sobota 8.6.2024 od 17:00 SOKOL TŘEBĚŠ

VÝSLEDEK 2:1( 1:1)

BRANKY : 12. Bena , 18. Metlický, 76. Cílek ,

Třebeš : Tomáš Zaal, Martin Schovánek ( 46.Michal Šolc),Nazarj Patralskyj ( 60 . Michal Krykorka),Daniel Halamka, Jakub Konečný, Tomáš Havrda(74.Tadeáš Ottmar),Jakub Zeman( 60.Martin Bartoš ), Matěj Bena, Jan Kurečka, Martin Cílek, Filip Buchwald,

Trutnov: Matěj Hofírek, Jan Hrnčíř, Petr Makovský, Vít Bekr ,Vojtěch Valašek( 80.Matěj Kalhous),Štěpán Duch, Pavel Křížek, Štěpán Landa, Kevin Houdek, Dominik Hrnčíř( 61.Pavel Kučera),Ondřej Metlický ,

Rozhodčí : Milan Kudyn, Tomáš Navrátil, David Šafranko,

ŽK 1:1

ČK 0:0

Diváků:50

V. Krykorka inventář (domácí):

Dnes si situace opět vyžádala nasazení mladých pušek. Bylo to o to náročnější, že ty měly za sebou dopolední zápasy dorostů. Proto v zápasu chybělo na naší straně i více pohybu. No a když klukům docházely baterky ,tak vypomohli kluci, které čeká zítra zápas A týmu, který je ale také personálně na hraně. Vše dobře dopadlo, i tak trochu se štěstím. V 90 minutě jsme přežili klinickou smrt po nájezdu hostí 3:1 . Ale i to k fotbalu patří, stejně, jako zahozená penalta.

Michal Vlček, vedoucí mužstva (hosté):

V první půli se hrál rychlý ofenzivní fotbal, kdy obě mužstva využívala prostoru, pohybu a rychlého přechodu do útoku. V této fázi jsme sice byli nebezpečnější, ale do skóre jsme to propsat nedokázali. Hosté naopak pohrdli pokutovým kopem. Po změně stran se začalo projevovat teplé počasí a oběma týmům došly síly. Kombinační hra středem hřiště ani jednomu nevycházela a příliš krásy nepřinesla, domácí tak sáhli pro oživení a dokázali zápas strhnout na svou stranu, i když na srovnání šance byly.