Neuvěřitelný obrat skóre v Novém Bydžově …

Napsal Petr Brejcha 19.05.2023

Mistrovské utkání Fortuna Divize C 26. kolo

Neděle 14. května 2023  17:00 hodin  stadion Nový Bydžov

RMSK Cidlina Nový Bydžov - MFK Trutnov  3:4  (3:0)

Branky : 22. F. Zvěřina, 36. Š. Blažek, 40. O. Špinka - 60., 63., 84. a 90.+3 J. Slavík

Rozhodčí : J. Kvaček - Z. Šimek, M. Braun

Delegát FA : P. Holbík

ŽK : 2:4, ČK : 0:0

Diváků : 365

Trutnov : T. Hampl - J. Balcar (80. Š. Duch), M. Macek (46. P. Zieris), M. Mařas, J. Turner, M. Štěpánek (46. P. Brejcha), M. Knap (46. Š. Čechovič), M. Trávníček, J. Zezula, V. Horčička, J. Slavík

Vladimír Marks, trenér MFK Trutnov

Těžko uvěřitelný zápas rozdílných poločasů. V tom prvním byli domácí ve všech směrech lepším týmem a sami nás udrželi ve hře, protože výsledek 3:0 byl pro nás ještě milostivý. Věřím, že tři poločasová střídání a restart v mysli našich hráčů, stály za obratem výsledku. Dokázali jsme sami sebe přesvědčit, že výsledek ještě ztracený není a chtěli jsme se pokusit o obrat v utkání. Všichni střídající hráči pozdvihli naši hru čehož si ohromně vážím a opět se potvrdilo, že všichni společně táhneme za jeden provaz. Nevím, jestli ještě někdy podobný zápas zažijeme, ale všichni jsme neskutečně šťastní, že jsme si mohli po zápase společně zazpívat „Slavas on fire“, protože dát za třicet minut čtyři góly je výkon hodný obdivu. Domácím přejeme v dalších zápasech více štěstí a těšíme se s nimi na další krajské divizní derby v příští sezóně.

Sestřich zápasu od pana Bekery z Nového Bydžova, děkujeme za poskytnutí.