NA ZÁVĚR OSTUDNÁ DOMÁCÍ PORÁŽKA S BOHEMKOU

MFK TRUTNOV U 19 – CU BOHEMIANS PRAHA B  0:7 ( 0:4)

ROZHODČÍ : KOUTNÍK M,ŠILING K,KURIC J

SESTAVA :  PETRŮ, FEŠAR ( 56 BUDAI),GABRLE, DUCH, RODR, DOLEŽAL (65 STRASSER), BEKR , PÁV ( 77 TALÁB), RADA( 65 ŠVANDA), STURM, HOUDEK ( 45 BRHEL)

DÁLE PŘIPRAVENÝ : OKROUHLICKÝ

Utkání očima trenéra:Na Bohemku jsme se připravovali poctivě celý týden.Bohužel jsme to nedokázali přenést na hřiště!V uvodu utkání jsme chtěli favorita zaskočit aktivní hrou což se nám vůbec nepovedlo a naopak jsme do 17min třikrát inkasovali!Soupeř byl na koni a my byli naopak dole!Bohemka nás jednoznačně přehrávala a to ve všech herních činostech.Poločasové score 0:4 hovoří jasně!Do druhé půle jsme si řekli že zkusíme druhou půli odehrát jako nový zápas který začíná 0:0.Bohužel na hřiště nepřišel vyměněný tým ale ten samý,který odehrál špatnou první půli!Chyběl nám pohyb,klid na míči,důraz a hlavně chuť a odhodlání s utkáním něco udělat!Utkání nám prostě vůbec nevyšlo a Bohemce jsme umožnili hrát kvalitní fotbal.Toto utkání nám mnohé ukázalo a na čem musíme hodně zapracovat!Bohemce samozřejmě musíme sportovně pogratulovat k velmi dobrému výkonu a zaslouženému jednoznačnému vítězství!Musím poděkovat všem fanouškům i faninkám kteří nás přišli podpořit a že jich nebylo málo.Škoda že jsme jim nepředvedli kvalitnější výkon.