Žáci U13 B

Na půdě Mostku bez bodů

Napsal Pavel Matějka 27.09.2022

Dne 25.9.2022 jsme zajížděli do Mostku.


Výsledky:

Mostek 2:1 MFK Trutnov B

Mostek 2:1 MFK Trutnov B

Branky: Klimus, Maličký

Sestava: Pilař, Maličký, Klimus, Straka, Herák, Herák, Holubec, Zálešák, Kohler, Zahradecký, Licek, Vít, Piskor, Figera

Hodnocení:

Dvojutkání značně poznamenalo malé hřiště. V Mostku se hrálu na přípravkové rozměry hřiště a v počtu 7+1. Dá se říct, že na hřišti vůbec nebyl žádný prostor. Naši hráči udělali kličku soupeři a hned u nich byl jiný protivník. Toto hřiště vyhovovalo domácím, kteří ve svém týmu měli větší kluky, kteří silou byli schopni přetlačit naše hráče. Po většinu zápasu jsme byli lepší, ale naše špatná předfinální fáze a velmi slabé zakončení rozhodlo. 

Příští týden hrajeme ve Vítězné a doufám, že znovu navážeme na vítěznou notu.