Na hradecké Slavii "vznikla" druhá remíza v řadě

Slavia Hradec Králové - Trutnov 1:1 (1:1)

Branka MFK: 11. Geisler

Rozhodčí: Varol Ikizgül, ŽK 0:1, ČK 0:1 (75. Bartoš), diváků 60.

Sestava MFK: Křivský - Gärtner (41. Bondariev), Bartoš, Kadlec, Kadrmas (46. Hurachok) - Chráska, Fenik (67. Pavelec), Mader (46. Bartůněk), Okrouhlický - Geisler (41. Michálek), L. Petrů (41. Tomčiak).

Hodnocení realizačního týmu: Bohužel, na středeční výkon z Vyšehradu jsme po většinu zápasu navázat nedokázali. Jediným plusem první půle byla vstřelená branka Šímou Geislerem, po přesné rozehrávce našeho gólmana. Jinak to byla hrůza a děs. Soupeř byl rychlejší, důraznější, po celou dobu nebezpečnější. Naši kluci se báli hrát, chyběl jim pohyb a celkově vázla komunikace a organizace hry. Jisté zlepšení nastalo až po změně stran a vystřídání šestice hráčů. Vypíchnout musíme úsek hry mezi 55.-70. minutou, kdy jsme si vypracovali minimálně 5-6 obrovských příležitostí ke vstřelení vítězné branky, ale znovu jsme ztroskotali na vlastní nemohoucnosti či výborných zákrocích hradeckého brankáře. Své šance si v závěru vytvořila i Slavia, ale jelikož ani ona nebyla v neděli dopoledne produktivní, skončilo utkání remízou 1:1.