Dne 4.9.2022 jsme na domácím hřišti porazili soupeře z Chrudimi.

Branky: Matěáska 2x, Zahradecký 2x, Chmelík 2x, Bradler, Štiller, Geisler

Sestava:

Kopecký, Tryzna, Zahradecký, Kohler, Herman, Maličký, Štiller, Geisler, Chmelík, Piskor, Brádler, Matěáska

Hodnocení:

Do zápasu jsme vstoupili výborně, po nádherné individuální akci Matěásky jsme vedli hned v první minutě 1:0, další gól z dálky přidal Brádler a ve vápně důrazný Chmelík. Dá se říct, že hned od začátku zápasu jsme soupeře přehrávali a dostávali jsme se do nadějných pozic. Ale i my jsme mohli inkasovat, několik střel s přehledem chytil výborně chystající Kopecký a také jsme měli štěstí, když soupeř netrefil z půlky prázdnou branku. Ve druhé třetině přidal gól umístěnou ranou k tyči Štiller, poté na 5:0 zvyšoval nádhernou dalekonosnou střelou Zahrádecký a v závěru třetiny z přímého kopu vsítil branku Matěáska. Nutno podotknout, že jsme v této třetině mohli dát daleko více branek, na druhou stranu soupeř také několikrát zahrozil, ale Kopecký na brankové čáře znovu čaroval.  Do třetí třetiny se nám vydařilo vstoupit také výborně, kdy se přes několik hráčů probil ke střele Geisler a z poměrně velké dálky vymetl v bráně pavučiny. Poté jsme udělali několik změn v sestavě a je dost možné, že i kvůli tomu naše hra upadla. V této 10 minutovce jsme 3x inkasovali, přičemž všechny branky byly z kategorie laciných. Vrátili jsme se poté k předešlému rozestavení a soupeři jsme jasně odpověděli sólem Chmelíka a závěrečný gólem Zahradeckého.

Celý tým si zaslouží pochvalu za odmakaný celý zápas, jen tak dál! Dále bych chtěl poděkovat všem rodičům za neustálou podporu!