Sestava:Procházka-Bartoníček,Sobolík,Vít(62.Valent)Nguyen-Balcar(62.Herák)Kozák,Pilař,Klimus-Turner,Škacha

Rozhodčí:Doskočil-Saňák,Husička

Diváků: 20

ŽL.1:2

ČK.0:0

Zápas s Orlickem jsme začali velmi slibně, když jsme v prvním poločase vedli 2:1. Během celého zápasu jsme byli lepší, ale bohužel jsme opět nedokázali proměnit naše jasné šance. Navzdory naší převaze se nám nepodařilo přidat další góly, což se nám nakonec vymstilo. Zápas byl napjatý, plný emocí z obou stran - jak ze strany našich hráčů kteří na konci utkání diskutovali s rozhodčím a ztratili koncentraci, tak protihráčů a rozhodčích, jejichž výkon nebyl nejlepší. Nemůžeme se ale vymlouvat na rozhodčí. Měli jsme potvrdit naše vedení dalšími góly a vyvarovat se chyb v obraně. Ve druhém poločase jsme bohužel obdrželi tři góly a zápas skončil naší prohrou 4:3. Byl to těžký zápas, ve kterém jsme byli lepší, což dělá tuto prohru ještě bolestivější. Musíme se poučit z našich chyb a zlepšit naši efektivitu v koncovce, abychom v příštích zápasech dokázali proměňovat naše šance a udržet vedení.