Rozhodčí:Ikizgul Varol-Říha Luboš,Vlachý Michal

ČK:0:0

Diváků:21

Branky:Nguyen 2X,Škacha 2X,Kozák

Sestava:Procházka(41.Pilař)-Bartoníček,Sobolík,Pilař(41.Vít),Valent-Ferenc(55.Herák),Klimus(75.Horbach)Kozák,Nguyen(76.Balcar)-Turner(12.Trejbal,41.Straka),Škacha(76.Souček)

Derby mezi MFK Trutnov a Náchodem přineslo divákům nejen vášeň a rivalitu, ale také neuvěřitelné dramatické momenty. Od prvního hvizdu bylo cítit napětí na hřišti, jak oba týmy bojovaly o dominanci v místním derby. V prvním poločase se Náchod ujal vedení 1:0 ve 35. minutě, Druhý poločas už byla fantazie, Náchod jsme k ničemu nepustili a přidali jsme 5 branek, konečný výsledek byl tedy 5:1! Dnes to bylo těžké vítězství, zranili se nám 3 hráči, včetně brankáře a kapitána. Přesto se ukázalo, že i přes tato nečekaná zranění byla síla kolektivu silnější než jakékoli individuální nepříjemnosti.