Napsal Karel Kužel 10.09.2023

MFK Trutnov : DFK Bohemians 1905 0:5 (0:5)

Rozhodčí: Chmelík, bez karet, diváků 40.

Sestava MFK Trutnov: Vedralová(G) – Davidová, Holásková, Petráková, Trejbalová - Jirmanová(C) -Dostálová, Kuželová, Reginová, Zahálková – Vaňková (Dvořáková, Hrbasová, Jindřišková, Lieserová, Matušová, Svobodová, Žabová)

Za slunečného počasí jsme přivítali na domácím hřišti v HSM klokanky z DFK Bohemians 1905.

Hned v začátku jsme nezískali kontrolu nad hrou a ve třetí minutě jsme obdrželi první trochu nešťastnou branku. Zmatky v obraně a nezachycení náběhů soupeřek zapříčinilo další góly v rychlém sledu. Ve 23. minutě byl stav 0:5. Soupeř trochu zvolnil a nám to dalo možnost zlepšit hru v obraně. Obraz hry i nadále určoval hostující tým. Do druhé půle došlo k vystřídání gólmanek. Soupeřky zvolnily tempo hry a nám se tak dařilo dostávat se na jejich polovinu. Ke zlepšení došlo v naší obrané části hry. Pěknou práci odváděli i kraje a díky tomu jme dostali několik příležitostí v podobě přímých pokutových kopů, bohužel se nám jich nepodařilo využít.

Příští týden nás čeká zápas s FK Čáslav a věříme, že úsilí předváděné v trénincích se projeví i při zápase.