Napsal Petr Brejcha 01.09.2022

Mistrovské utkání Fortuna Divize C 04. kolo

Sobota 27. srpna 2022  17:00 hodin  stadion Trutnov

MFK Trutnov - FC Slovan Liberec B  2:3  (2:1)

Branky : 28. M. Štěpánek, 44. M. Knap z pen. - 38., 62. (obě z pen.) a 85. V. Hadaščok

Rozhodčí : J. Papežík - D. Drábek, M. Zita

Delegát FA : K. Mazánek

ŽK : 5:3, ČK : 1:0 (88. M. Štěpánek)

Diváků : 200

Trutnov : M. Hofírek - M. Macek, P. Zieris, J. Turner, M. Štěpánek, M. Knap, M. Rajnoch (62. M. Trávníček), J. Zezula, P. Brejcha (76. J. Balcar), Š. Čechovič, J. Slavík

Vladimír Marks, trenér MFK Trutnov

Rezerva ligového Liberce přijela do Trutnova s jasným cílem odvézt všechny body, a to se jí nakonec také povedlo. Do utkání vstoupili lépe hosté a úvodních dvacet minut bylo v jejich režii. Po zbytek poločasu se hrál, dá se říct vyrovnaný zápas a do šatny jsme šli s nadějným vedením 2:1. Druhý poločas však ovládl Liberec. My jsme se díky kvalitě soupeře nedostali k naší hře a nevytvořili si už další gólovou příležitost. K zisku bodu nám chybělo pět minut, ale Liberec dokázal udeřit z rohového kopu, kdy jsme nedokázali pokrýt jejich nejlepšího hráče - exligistu Hadaščoka. Liberec u nás k vítězství využil všech dostupných prostředků a je pro nás velkým zklamáním, že jsme se s tím nedokázali kvalitně vypořádat. Výsledkem toho byla červená karta pro našeho nejlepšího hráče zápasu Marcela Štěpánka.