Mistrovské utkání Česká Divize U 17 C 22. kolo

Karty: 2:2 ŽK                        Diváků: 40

Branky: 54., 78., 89. Široký - 50. Hanč, 66. Qualizza

MFK Trutnov U17: Okrouhlický  - Leier ( 66. Rada), Šourek(86.Geisler) , Kužel , Zajíc - Dvořák, Matuška , Fešar ( 46. Houdek) , Hnízdil (62.Hradecký) -  Polák, Široký (K) // připraven Kadlec, Křivský

// zraněn: Švanda, Švestka, Olah, Chmelík,//

K utkání jsme nastupovali s určitými rozpaky. Minulá utkání nás nezastihla v pohodě, stále řešíme nějaká zranění a počasí posledních dní nám také přidělalo vrásky na čele v podobě zrušeného posledního tréninku. V posledních dvou utkáních s Jabloncem jsme prohráli, leč šahali po bodech a tak o motivaci jsme měli postaráno. Od prvních minut to byl boj mezi šestnáckami, kdy plno chyb na obou stranách určilo ráz první půle. Druhý poločas byl v réžii Matěje Širokého. Leč nepracoval pro mužstvo jak bychom si přáli, tak vždy vytáhl parádní okamžik a dotáhl nás k vítěznému konci. Ale vítězství se nerodilo lehce. V prvním poločase prakticky bez šance. Ve druhém to byl úplně jiný obraz. Na šance 5:7, takže z toho pohledu je vítězství nesmírně cenné. Dnes jsme chtěli zvítězit, jezdili "po zadku" do poslední vteřiny a v celkovém hodnocení jsme snad i jako celek působili fotbalověji a tak důležité body zůstaly v Trutnově.

V příštím týdnu zajíždíme na horkou půdu do Náchoda.