MFK Trutnov - FC Háje Jižní Město

03. kolo Divize C mladších žáků U12
Čtvrtek 28.09.2023 od 16:00, Horní Staré Město

Výsledek: 18:0 (8:0 - 5:0 - 5:0)

Branky: 01., 03., 04., 11., 13., 45. 63., 65. Kamitz, 20. a 58. Víšek, 27. a 56. Chmelík, 30. a 83. Hledík, 46. Drozda, 51. Macháček (PK), 87. a 88. Šustr

Trutnov: Matěj Šustr (Jan Víšek) - Vladimír Jůzl, Marek Bischof, Daniel Macháček, Petr Chmelík, Tadeáš Zemánek, Vojtěch Kamitz, Matyáš Drozda, Matěj Hledík, Daniel Pavliš, Jan Duch, Jan Holubec, Jan Víšek (Matěj Šustr)

Háje JM: Josef Všední - Štěpán Zeman, Filip Vaňáč, Filip Pospíšil, Marko Milinkovič, Lukáš Král, Filip Morgenstern, David Faltys, Václav Klečka, Filip Vančura, Dmytro Tyminskyy, Mikuláš Bém

Rozhodčí: Matyáš Diviš

ŽK: 0 : 0
ČK: 0 : 0

Diváků: 53

Michal Kamitz, trenér MFK Trutnov:
Další utkání jsme sehráli ve státní svátek v domácím prostředí Horního Starého Města a s pražským celkem jsme očekávali vyrovnané utkání. Náš předpoklad se však nepotvrdil. Kluci byli dobře připravení, nažhavení a do utkání vstoupili velice dobře. Všude jsme byli rychleji, dobře jsme dostupovali a také se nám dařilo proměňovat vypracované šance. V první třetině se zastavilo skóre až na 8:0. Druhá třetina sice trochu postrádala kvalitu, ale i tak jsme soupeře do ničeho nepouštěli a přidali dalších 5 branek. Do třetí části jsme prostřídali brankáře, aby si oba hráči vyzkoušeli nové role a oba to zvládli výborně (chycená penalta / dvě vstřelené branky). Klukům patří pochvala za předvedené výkony, týmového ducha, projevené emoce a také za radost z fotbalu, kterou momentálně mají.

V neděli nás čeká souboj s druhou Chrudimí a doufám, že se budeme prezentovat stejně jako ve čtvrtek – rychle, důrazně, sebevědomě a že si půjdeme za vítězstvím bez ohledu na to, jak kvalitnímu soupeři budeme čelit.

Těšíme se na Vaši podporu a na společnou cestu za vítězstvím.