Přípravka U8

Fotbal Club Mladé Buky - MFK Trutnov 20.5.2023

Napsal Ondřej Nosek 30.05.2023

Za tímto zápasem jsme se vypravili do nedalekých Mladých Buků. Nálada před zápasem byla výborná a počasí také přálo.

 

Trutnovští fotbalisté zahájili hru s velikým nasazením, ale přes obranu evidentně starších a silnějších protihráčů se jim nepodařilo probojovat. Útočníci z Mladých Buků se již dokázali pěkně uvolnit do šancí, nabíhat a v neposlední řadě i přihrát spoluhráči.

Všechny tyto dovednosti se naši hráči budou teprve učit a zdokonalovat je. Mužstvo z Maldých Buků tedy v prvním zápase nedalo Trutnovu moc prostoru na hřišti a zvítězilo.

 

Ve druhém zápase byl výsledek opět lepší pro Buky, s tím rozdílem, že Trutnov nepolevoval, dodržoval formace, předem naučené postupy a všichni kluci do poslední minuty bojovali. Odměnou za to bylo lepší skóre a spousta získaných zkušeností.

 

Fotbal Club Mladé Buky : MFK Trutnov 7:1, 10:5

V tomto kole mistrovských utkání hrál roli věkový rozdíl spolu s nabitými zkušenostmi. Naši hráči předvedli parádní zápas a hráli tak, jak měli. 

 

Sestava MFK Trutnov: Hanuš, Pakosta, Nosek, Nevečeřal, Guman, Pechan, Ulrych, Groer, Schmidt.