Mistrovské utkání 2. liga dorostenky Čechy

FKM Vysočina Jihlava : MFK Trutnov 11:0 (3:0)

ŹK: 0:0, ČK: 0:0

Diváků 25

Sestava MFK Trutnov: Jindřišková (G) – Žabová, Holásková (K), Jirmanová – Zahálková, Svobodová, Kuželová, Kovářová – Petráková, Pišná, Matušová

(Davidová, Lieserová, Hrbasová, Reginová, Kultová, Dostálová)

Odjezd ze studeného Trutnova s panorama zasněžených Krkonoš v zádech, vystřídala ještě studenější, a hlavně nepříjemně větrná Jihlava s houževnatým domácím týmem.

Od začátku jsme se dostali hned pod tlak domácích hráček, ale naše obrana byla odolná a obětavá podstupovat souboje, blokovat střely. Nicméně chyběla hra dopředu, kde nefungovaly kraje. Soupeř otevřel skóre v 9. minutě, pak do poločasu přidal ještě dva góly po našich chybách. V druhé půli jsme již neudrželi rozjeté domácí, kteří navýšili na konečných 11:0.

Tímto posledním soutěžním utkáním roku 2023 jsme ukončili podzimní část a nyní nás čeká lehký odpočinek a příprava na jaro 2024.