Napsal Pavel Matějka 15.04.2024

Dva zápasy po sobě jsme prohráli.

MFK Trutnov 3:6 Náchod

Hodnocení utkání:

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře, soupeře jsme přehrávali, dali jsme krásné tři branky a vedli jsme 3:0. V závěru třetiny jsme udělali lehkou chybu, kteoru soupeř využil. V druhé třetině náš výkon byl velmi opatrně, soupeř měl více ze hry, díky nakopávaným míčům přes půlku (jsou zakázané v soutěži), dlouhou dobu jsme si koledovali o goĺ, tlak jsme však přestali. V závěru třetiny jsme rozehrávali přímý kop, kdy po špatné rozehře soupeř běžel přes půl hřiště sám na branku a snížil na 3:2. V poslední třetině soupeř srovnal a my nebyly schopni na to reagovat, všechno bylo proti nám, trefili jsme 2x břevno, 1x tyčku, měli jsme několi střel z dobrých pozic, ale branka již pro nás byla zakletá. Soupeř poté vstřelil branku, která nás úplně položila. Soupeři gratulujeme k výhře. Soupeř hrál po většinu utkání tvrdou hru do těla, dokonce i moji hráči my ukázali kousanec na ruce, brankář chytal míč mimo vápno, kopal dlouhé výkopy za půlku. Bohužel nás pískal mladý rozhodčí, pro kterého toto vyhecované utkání bylo velmi těžké. nechci se vymlouvat, ápas jsme my nezvládli, a proto jsme prohráli, ale některé věci podle mě do fotbalu nepatří.

ČAFC Praha 8:5 MFK Trutnov

Po vyhrané první třetině 5:2 by nikdo přítomný netipl, že můžeme tento zápas prohrát. Od druhé třetiny to byla křeč, přestali jsme hrát fotbal a zaslouženě jsme prohráli. Více to komentovat nebudu, musím si to sám rozebrat v myšlenkách.