MFK Trutnov - MFK Chrudim

09. kolo Divize C mladších žáků U12
Neděle 01.10.2023 od 12:00, Trutnov

Výsledek: 6:5 (2:1 - 1:1 - 3:3)

Branky: 17., 67. a 74. Chmelík, 29. Pavliš, 53. Kamitz (PK), 80. Drozda - 06. a 83. Drotár, 60. Pavlas, 62. Petrák, 80. Hromek

Trutnov: Matěj Šustr - Vladimír Jůzl, Marek Bischof, Daniel Macháček, Petr Chmelík, Tadeáš Zemánek, Milan Sagasser, Vojtěch Kamitz, Matyáš Drozda, Matěj Hledík, Daniel Pavliš, Jan Duch, Jan Víšek

Chrudim: Jakub Haman - Tomáš Kepka, Tomáš Hovorka, Marek Pavlas, Matěj Drotár, Matyáš Petrák, Šimon Ondráček, Tomáš Mádlo, Filip Hromek, Jan Pospíšil, Max Urban, Matěj Jukl, Karel Mach, Vojtěch Brožek

Rozhodčí: Matyáš Chmelík

ŽK: 0 : 0
ČK: 0 : 0

Diváků: 74

Michal Kamitz, trenér MFK Trutnov:
V nedělní poledne jsme se utkali s týmem z Chrudimi, který měl doposud pouze jednu porážku s vedoucím týmem z Kolína a jinak samá přesvědčivá vítězství. Celkově jsme se na utkání všichni těšili a věřili, že i s takto kvalitním soupeřem dokážeme zabojovat o tři body a ukážeme náš další progres.

Začali jsme dobrým pohybem a na klucích byla znát chuť hrát fotbal. Vedení se však po rozehraném rohovém kopu a následné tečované střele ujal soupeř. My jsme však i nadále pokračovali v dobré hře a stav utkání jsme do konce první třetiny otočili na 2:1. Ve druhé části zajímavý, vyrovnaný a napínavý duel pokračoval. Utkání jsme měli v této fázi pod kontrolou, ale bohužel jsme dost šancí promarnili a v poslední minutě navíc přišla kontaktní branka. Třetí třetina byla bojem o každý metr hřiště, ve kterém jsme během 20 minut dokázali odskočit na 6:3. V tu chvíli už se zdálo, že třígólový náskok bude dostačující a že zápas dovedeme ke zdárnému konci. Soupeř ovšem ukázal vůli se zápasem ještě něco udělat a dokázal během tří minut snížit na 6:5 a tak jsme si drama užili až do samého závěru. O to větší byla naše radost a oslava vítězství po závěrečném hvizdu.

Poděkování za zodpovědný výkon plný nasazení a emocí patří celému týmu, protože to dnes byla právě týmová práce, která nás dovedla ke kýženým třem bodům. Díky patří také všem našim fanouškům za hlasitou podporu.

Samozřejmě s asistentem Michalem klukům děkujeme za dodatečný dárek k našim jmeninám.