TJ SVITAVY(U19)-MFK TRUTNOV(U19) 1:3(0:2)

85'Páv(Šturm)
Svytavy:71'Durr

Sestava MFK:Hampl-Vošanovič,Duch,Strasser,Rodr(80'Fešar)-Šturm(87'Novák),Houdek(55'Kruliš),Borovski,Rohrbacher,Sapár-Páv(87'Procházka)

Dále připraveni:Okrouhlický,Gabrle,Frič.

Utkání očima trenéra:Musím říci že i když byl soupeř předposlední v tabulce a každý bral jako povinost ziskat tři body v tomto utkání tak jsme věděli že to tak uplně jednoduché nebude!!Upozorňoval jsem hráče že nám nikdo body zadarmo nedá!Prvních deset minut utkání jsme se na hřišti hledali a nedařilo se nám podržet míč.Poté jsme se začali postupně dostávat do utkání a začali jsme hrát to co jsme si řekli.Lépe jsme se pohybovali a zlepšili se v přechodové fázi.Odměnou nám bylo dvoubrankové vedení po rychlích kombinacích.V poločasové přestávce jsem hráče nabádal k trpělivosti a hlavně koncentrovanosti!Říkal jsem že naše šance příjdou na vstřelení důležité třetí branky.A také přišli!!Bohužel z těch mnoha šancí co jsme měli tak jsme nedokázali vstřelit kýženou třetí branku!A jak už to tak bývá přišel trest kdy soupeř z penalty snížil na 1:2 a zase nervy!!Místo aby jsme vedli čtyři,pět nula a utkání dohráli v poklidu tak jsme se museli obávat o výsledek utkání!Ještě že se nám přece jen v 85min podařilo skorovat a zbytek utkání si už pohlídat!!Jen se potvrdilo že to utkání zase tak jednoduché nebude!Jsou z toho nakonec tři body za což jsme rádi!Teď už se ale musíme plně koncentrovat a zodpovědně se připravit na další velmi důležité utkání které nás čeká v sobotu 16.4 doma na UMT od 15.30 proti Vysokýmu Mýtu!Přijdte nás v boji o další důležité body podpořit.Děkuji za celý tým!Trenér:Trunda