Dorost U17

Déšť akademie z Jablonce nás tentokrát nespláchnul

Napsal Stanislav Hanovský 18.09.2022

__________________________________________________________________________________

Mistrovské utkání Česká Divize U 17 C 7. kolo

FA Jablonec B - MFK Trutnov 1:0 (1:0)

Rozhodčí: D.Bukvička – M.Princ, laik

Karty: 1x ŽK                        Diváků: 40

 

MFK Trutnov U17: Okrouhlický - Kábrt, Hradecký (K), Kužel, Hnízdil (45.Houdek) - Fešar, Dvořák, (Rada), Široký, Švanda (45.Garček) – Chmelík, Doležal (26.Olah), (Trenér: Leopold Švanda).

Náš tým mladších dorostenců se po brankových otřesech při soubojích s hráči akademií se mentálně posunul. Máme střídmou radost, i přes jednobrankovou prohru ve střetu s hráči další akademie, tentokrát té Jablonecké. Naši hráči bojovali nejenom s výběrovými soupeři, ale i vytrvalým hustým deštěm, měkkou blátivou trávou s minimálními rozměry v malé obci tamního klubu SK Zásada, a to za řízení sto kilových rozhodčích z dob prvorepublikových… I tohle je Český vrcholový fotbal !

Jsme na kluky hrdí, hráli v nelidských podmínkách, bojovali až do posledních minut a do konce v poslední čtvrthodině nepustili své rozdílové protihráče za půli. Nyní už kluci mohou věřit, že i ta rozhodující situace může příště rozhodnout v náš prospěch i proti týmu Fotbalové akademie…

_____________________________________________________________________________________________________________________