Sestava:Procházka,Bartoníček,Sobolík(36.Souček) Vít(36.Straka)Nguyen, Valent(41. Herák)Pilař(76.Balcar)Klimus,Kozák,Škacha(76.Gorbach) Turner(76. Mečíř)

Rozhodčí: Diviš- Janota - Polák

Branky: Herák 2x, Turner 1x, Kozák 1x

Diváci: 70

Zápas s Chrudimí byl velmi náročný, neboť jsme čelili těžkému soupeři, který se nachází na 2. místě tabulky. I přesto jsme věřili v naše schopnosti. Bohužel jsme v prvním poločase udělali chyby v obraně, které soupeř využil a inkasovali jsme dva nepříznivé góly. Ve druhém poločase jsme však dokázali zápas otočit ve svůj prospěch a dali jsme rychle čtyři góly. Bohužel větší zkušenost soupeře se ukázala v závěru, kdy začal kolaps naší hry a my jsme nebyli schopni udržet míč a ani vedení. I přestože jsme v 76. minutě vedli 4:2, nakonec jsme prohráli 5:4 včetně prodloužení. Soupeř ukázal, že je nutné hrát na 100% až do posledního hvizdu, a to i v nejtěžších chvílích zápasu. Z tohoto zápasu se musíme poučit se pro další utkání. Mrzí nás tato prohra o to víc, že každej do toho dal maximum